Ons team

Directieteam

Jean Surmont

Directeur
stuur e-mail

Nick Ravyse

Adjunct-directeur
stuur e-mail

Leerkrachten

Alain Coussement

Lichamelijke opvoeding

Anja Klutsch

Technologische opvoeding

Anna Rousselle

Nederlands

Anne Peere

Gedragswetenschappen

Annelore Debruyne

Frans

Annick Nolf

Wiskunde

Benedicte Vertenten

Lichamelijke opvoeding

Bo Reunbrouck

Wetenschappen werk
Natuurwetenschappen

Brigitte Beurms

Rooms-katholieke
godsdienst

Carla Aspeslagh

Frans

Cathy Lantsoght

Spaans
Frans

Dick De Decker

Wiskunde

Elfi Borra

Wiskunde

Elias Bebis

Lichamelijke opvoedingBiologie

Frederik Brackx

Nederlands
Engels
 

Gregory Piolon

Niet-confessionele
zedenleer

Ine Tuyls

Frans

Inge Luca

Economie

Jill Vyncke

Wiskunde

Jolien Dehaese

Nederlands

Julie Naessens

Frans

Julie Sartor

Wiskunde

Karen Vlerick

Engels

Kathelijn Vervarcke

Nederlands

Katia Mouqué

Latijn

Kim Puystjens

Leerlingbegeleiding tweede graad
stuur e-mail

Leerkracht:
Geschiedenis

Kim Rommelaere

Frans
Geschiedenis

Kimberley Moerman

Nederlands
Engels

Klaas De Gruyter

Duits
Nederlands

Lars Wallaeys

Aardrijkskunde

Laurent Lhote

Wiskunde

Lente Van Walleghem

Wiskunde
Plastische opvoeding

Lieselot Van Laethem

Biologie
Chemie
Wetenschappelijk werk

Liselotte Lauwers

Wiskunde

Magali Bilkin

FransNederlands

Maxine Van Tiggel

Geschiedenis

Miel Ferdinande

Fysica

Naomi Verschaeve

Nederlands

Pedra Everaert

Geschiedenis

Peter Herman

Lichamelijke opvoeding

Peter Mommerency

Wiskunde
Biologie
Natuurwetenschappen

Philippe Carlier

Aardrijkskunde

Sabine Verleye

Rooms-katholieke
godsdienst

Sharon Georges

Niet-confessionele
zedenleer

Sigrid De Cock

Chemie
Fysica

Sofie Pijlijzer

Nederlands
Economie

Stefan Van Den Broeck

Latijn

Sylvie Ureel

Engels

Tessa Vosters

Nederlands

Tom Callebaut

Informatica

Tracy Verburgh

Leerlingbegeleiding eerste graad
Tel.: 059 242 815
stuur e-mail

Leerkracht:
Nederlands

Vincent Den Haese

Muzikale opvoeding

Wim Rotsaert

Economie

Wouter Desnerck

Economie

Yen Peeren

Cultuurwetenschappen
Gedragswetenschappen

Leerlingbegeleiding

Julie Scalisi

Leerlingbegeleiding 3de graad
Tel.: 059 242 814
stuur e-mail

Kim Puystjens

Leerlingbegeleiding tweede graad
stuur e-mail

Leerkracht:
Geschiedenis

Tracy Verburgh

Leerlingbegeleiding eerste graad
Tel.: 059 242 815
stuur e-mail

Leerkracht:
Nederlands

Administratie

Annabelle Bauwens

Economaat
Tel.: 059 242 818
stuur e-mail 

 

Glenda Missiaen

Personeelsdienst
Tel.: 059 706 080
stuur e-mail

Jos Rousseeuw

stuur e-mail
Secretariaal - Avondstudie 
Tel.: 059 24 28 10

Kathy Hertveldt

Secretariaat tweede graad
Tel.: 059 242 811
stuur e-mail

Katrien Coucke

Secretariaat derde graad
Tel.: 059 242 817
stuur e-mail

Mieke Verhaeghe

Economaat

Tel.: 059 242 818
stuur e-mail 

Tanja Devillé

Secretariaat eerste graad
Tel.: 059 242 811
stuur e-mail

Tristan Piolon

ICT-coördinator
Tel.: 059 242 816
stuur e-mail

MVDP

Bianca Vanderwalle

Nancy Carrein